تخلیه چاه

گاهی اوقات چاه فاضلاب بالا می زند و بعد از چند بار استفاده از فنر برای باز شدن لوله متوجه می‌شویم به هیچ وجه لوله باز نمیشود. در این جاست که باید به سراغ تخلیه چاه برویم چرا که حتماً چاه  پر شده است.

تشخیص پر شدن چاه کار بسیار سختی نیست .چرا که اصولاً زمانی که چاه پر می شود بعد از استفاده از دستگاه فنر برای باز کردن مسیر اگر 5 متر فنر زده شود و لوله باز نشود احتمالا  چاه پرشده است.

نشانه های دیگر که دقت تشخیص را بالا می برد.

افزایش سوسک و حشرات دیگر در فاضلاب های نزدیک به دهانه چاه

بالا زدن بو از چاه به داخل واحد ها که اصولاً در روزهای باران و یا آخر هفته بیشتر و می دهد.

به احتمال زیاد بالا آمدن فاضلاب در طبقه همکف و یا اول  

تخلیه چاه
تخلیه چاه

 در این شرایط حتماً باید از یک شرکت مناسب که بتوان تشخیص دقیق محل چاه مورد نظر را دارند کمک بگیریم .که بتواند هم در چاه را به خوبی باز کندو بدون خطرهای احتمالی و هم دارای ماشین‌آلات مناسب به تناسب چاه ما باشد .که هم فرایند مکیدن مایعات و هم لجن کش را داشته باشد .

داشتن نیروهای بسیار متخصص برای لایروبی فاضلاب بسیار مهم می باشد. بسیاری از شرکت ها همچون خانه رویش دارای سیستم فیلم برداری جهت تشخیص میزان تخلیه چاه می باشند .که با این کار نیازی به حضور شما جهت بازدید از چاه وجود نخواهد داشت .

داشتن تجهیزات باعث کاهش هزینه می شود

خانه رویش به دلیل دارا بودن تجهیزات خصوصاً ماشین آلات هزینه  خالی کردن چاه بسیار پایین قرار داده است. به طوری که حتی از قیمت های اتحادیه نیز پایین تر می باشد و تنها شرکتی است. در تهران که امکان تخلیه چاه با قیمت‌های زیر به قیمت مصوب اتحادیه را دارا می باشد .

علاوه بر آن جهت آزمایشات و راستی‌آزمایی همیشه سیستم ویدیو ای جهت مشاهده چاه برای مشتریان فراهم می باشد .

همچنین  این شرکت با دارا بودن مهندسین بسیار حرفه ای در زمینه حفاری و مقاومت چاه می تواند. مقاومت میله و اتاقک چاه راه بعد از تخلیه به شیوه مناسبی افزایش دهد.