چاه بازکنی

چاه بازکنی به روش های متخلفی صورت میگیرد که در این مقاله هر کدام از انها را توضیح خواهیم داد.

محلول های چاه بازکن

اگر قصد رفع مشکلات فاضلابی و گرفتگی لوله های خود در منزل را دارید استفاده از محلول های چاه بازکن می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد این محلول ها خاصیت خورندگی بالایی دارند و می توانند کلیه گرفتگی های موجود در لوله های شما را از بین ببرند.

شما می‌توانید این محلول ها را در قدرت ها و حجم های مختلف تهیه کرده و استفاده نماید هر چه قدرت اسیدی این محلول‌ها بیشتر باشد می‌تواند گرفتگی های موجود در لوله شما را با قدرت بیشتری از بین برده در زمان کمتری این کار را انجام دهند این محلول ها از قیمت بالایی برخوردار نیستند در بازار به وفور یافت می شوند.

برخی از این محلول ها برای مکان خاصی طراحی می شوند برای مثال نمونه‌ای از محلول‌های لوله بازکن تنها برای رفع گرفتگی های موجود در سینک آشپزخانه کاربرد دارد برخی از این محلول ها تنها می‌توانند مواد مایع و کم حجم رسوب شده در لوله ها را از بین ببرد برای رفع گرفتگی ها با استفاده از دستمال نوار بهداشتی و یا مدفوع قابل استفاده نخواهند بود پس در هنگام خرید ها دقت زیادی به خرج دهید تا نمونه مناسبی از آن را تهیه نمایید.

باز-کردن-چاه

 

چاه باز کنی در شرکت های لوله بازکن

گاهی ممکن است مشکلات ایجاد شده برای چاه شما بسیار سخت و غیر قابل نفوذ باشد در چنین شرایطی شما نمی توانید با چند اقدام ساده آن ها را رفع کنید و بهترین انتخاب در این زمینه برای شما استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی خواهد بود.

زیرا این شرکت‌ها دارای تجهیزات لازم در این زمینه می‌باشند و کارشناسان زیادی در این جهت به شما کمک خواهند کرد از طرف دیگر ممکن است هر گونه اقدام نادرست در این زمینه سلامتی شما را نیز به خطر بیاندازد.

زیرا برخی از این چاه ها در متراژهای بسیار طولانی حفر شده‌اند و وارد شدن به آن جان شما را به خطر خواهد انداخت و از طرف دیگر اکثر افراد علم و دانش کافی نسبت به ساختار این چاه ها را ندارد و نمی‌توانند مشکل ایجاد شده در آن را تشخیص دهند .

همچنین دسترسی به اکثر چاه ها کاملاً غیر ممکن می باشد و این کار باید با استفاده از تجهیزات لازم و کافی انجام شود شاید شما بتوانید گرفتگی های موجود در چاه توالت یا حمام خود را با چند اقدام ساده حل کنید اما برای رفع مشکلات چاه آپارتمان و یا محله خود به هیچ وجه نباید عملکرد خودسرانه ای از خود نشان دهید.

 

باز کردن چاه حمام

گاهی ممکن است چاه حمام شما در اثر ورود مواد شوینده همانند شامپو و یا انواع صابون مسدود شود و مشکلات گرفتگی لوله برای آن ایجاد شود در چنین شرایطی شاید شما بتوانید این گرفتگی ها را حل نمایید اما در صورت بروز مشکلات جدی تر در این زمینه بهتر است از یک شرکت لوله بازکن کمک بگیرید شما می‌توانید برای رفع گرفتگی های موجود در چاه حمام خود از فنرهای لوله بازکن استفاده کنید.

اگر شی خاصی وارد چاه حمام شما شده باشد در اکثر مواقع دسترسی و خارج کردن آن امکان پذیر نمی باشد در این شرایط شرکت های لوله بازکنی با استفاده از انبارهای مخصوص آن را بیرون می‌کشند و مشکل گرفتگی حمام چاه حمام شما را حل خواهند کرد در شرایطی ممکن است چاه حمام شما توسط مو مسدود شده باشد که برای رفع این گرفتگی می توانید از اسیدها و یا محلول های لوله بازکن استفاده کنید.

باز-کردن-چاه-توالت

 

باز کردن چاه توالت

اگر چاه توالت شما دچار گرفتگی شده باشد احتمال این که بتوانید در منزل خودتان ان را حل کنید وجود دارد برای این کار شما می توانید از انواع فنرهای لوله بازکن استفاده کنید که این فنر ها در اکثر مواقع مشکلات گرفتگی چاه توالت شما را حل خواهند کرد از طرف دیگر استفاده از اسیدهای لوله بازکن برای این چاه گزینه مناسبی می باشد و می تواند گرفتگی های موجود در آن را به صورت کامل از بین ببرد.

خاصیت خورندگی بالا این اسیدها می‌تواند رسوب شده در چاه را در خود حل کرده و از ان خلرج کنل البته برای رفع گرفتگی های چاه توالت های فرنگی بهتر است به صورت خودسر آن عمل نکنید و از افراد کارشناس در این زمینه کمک بگیرید

ثبت سفارش انلاین
فنر-لوله-بازکن-دستی

فنر لوله بازکن

10 درصد تخفیف برای سفارش انلاین تماس با ما سفارش انلاین فنر لوله بازکن فنر لوله بازکن از مهم ترین و کاربردی ترین ابزارهای لوله

ادامه ی مطلب »

چاه بازکنی

10 درصد تخفیف برای سفارش انلاین تماس با ما سفارش انلاین محلول های چاه بازکنی اگر قصد رفع مشکلات فاضلابی و گرفتگی لوله های خود

ادامه ی مطلب »
چاه-باز-کنی-در-شرکت-های-لوله-بازکن

چاه بازکنی

10 درصد تخفیف برای سفارش انلاین تماس با ما سفارش انلاین چاه بازکنی چاه بازکنی به روش های متخلفی صورت میگیرد که در این مقاله

ادامه ی مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.