لوله بازکنی در یافت آباد

در منطقه استاد معین مستقر هستند به همین دلیل منطقه یافت‌آباد بسیار نزدیک به محله استاد معین همه لوله بازکن هایی شهر تهران می باشد همین مسئله باعث کاهش قیمت لوله بازکنی در منطقه یافت آباد نسبت به مناطق شمالی تهران و شرق تهران شده است  .

  از لوله بازکنی ها نیز در منطقه یافت‌آباد ساکن هستند در ابتدا به لوله بازکنی های ساکن این منطقه و سپس به شرکت‌های برند می‌پردازیم که کدام بهترین گزینه برای منطقه یافت‌آباد می باشند اما برای شناخت بهتر این موضوع باید آشنایی کوتاهی درباره منطقه یافت‌آباد داشته باشیم و بافت مسکونی مردم این منطقه  را بشناسیم.

 منطقه یافت آباد

منطقه یافت آباد دارای مناطق بسیار مهمی باشد از جمله بازار بزرگ مبل ایران گترین شرکت ها در زمینه مبلمان در منطقه فعال هستند همچنین از مصرف صنعتی بودن نیز می‌توان به بازار آهن فروشی در منطقه یافت‌آباد اشاره نمود که یکی از بازارهای بزرگ شهر تهران می باشند و به نام بازار شاداباد معروف است.

از مهم ترین ساختمان های منطقه می‌توان به بازار موبایل شماره ۲ در محدوده بازار یافت آباد اشاره نمود که یکی از ساختمان های بسیار مدرن و شیک ترین منطقه می‌باشد این منطقه اصولاً ساکنینش دارای شغل مبلمان سازی می باشند و خانه‌های منطقه به سیستم فاضلاب شهری وصل می باشند به همین دلیل استفاده از تخلیه چاه در منطقه یافت‌آباد بسیار کم دیده می‌شود اما فرایند لوله بازکنی با توجه به شرایط موجود در این منطقه وجود ساختمان های قدیمی ساختمان‌های نوساز جدیدی که در این منطقه ساخته شده‌اند بسیار مورد نیاز است  .

بازار مبل یافت اباد
بازار مبل یافت اباد
بازار موبایل ایران
بازار موبایل ایران

 یافت آباد می توان به بوستان قایم اشاره کرد که دومین بوستان بزرگ در شهر تهران می باشند این دوستان به قدری زیاد است که در داخل خود دارای دریاچه مصنوعی می باشد .

البته محله یافت آباد دارای یک منطقه بسیار قدیمی است که مردم آن را نمی شناسند یافت آباد کنونی را به عنوان یافت آباد اصلی می دانند در حالی که منطقه یافت‌آباد اصلی در منطقه‌ای نزدیک اتوبان آزادگان در کنار محله سعیدآباد واقع شده است که بسیار سنتی قدیمی و دارای خانه های فرسوده با مردمی بسیار ضعیف از نظر شرایط مالی می باشد.

دانشگاه فنی انقلاب
دانشگاه فنی انقلاب
بیمارستان یافت اباد
بیمارستان یافت اباد

 منطقه یافت آباد دارای کوچه های باریک بسیار زیادی میباشد اما  اما نزدیک به منطقه امامزاده‌حسن باعث شده است که ساکنین این منطقه برای خرید های خود به بازار امامزاده حسن مراجعه کنند.

 لوله بازکنی

لوله بازکنی آب از لوله بازکنی هایی میباشد که در منطقه یافت آباد دارای شعبه است . در کنار آن می توان به خانه ی رویش نیز اشاره نمود که در این منطقه دارای دو شعبه یکی در زمینه تخلیه چاه و دیگری در زمینه لوله بازکنی میباشد .

برند در منطقه یافت آباد

شرکت دکتر لوله به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های لوله بازکنی که در سراسر تهران دارای سرویسکاران بسیار زیادی است و در منطقه غرب تهران شهرتی بسیار زیاد دارد منطقه یافت آباد را به خوبی تحت پوشش خود قرار داده است و زمان رسیدن سرویس خواب در این منطقه را به زیر ۱۰ دقیقه کاهش داده است از ویژگی های مهم این شرکت نزدیکی به مناطق غرب تهران همچنین بسیاری از پرسنلی که در منطقه یافت آباد در زمینه لوله بازکنی کار می‌کنند و ساکن این منطقه هستند و خانه هایشان در این منطقه است برای لوله بازکنی دکتر لوله کار میکند  .

موسسه خانه درویش نیست جز شرکت های بسیار بزرگ است که علاوه بر دارا بودن شعبه در این منطقه دارای سیستم بسیار پیشرفته و همچنین باشگاه امور مشتریان و سیستم سی ار ام هم برای رسیدگی بهتر به مشتریان در منطقه یافت‌آباد می باشد.

 

 

ثبت سفارش انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.