لوله بازکنی خانگی

لوله بازکنی خانگی

زمانی که منزل و یا محل کار شما درگیر مشکلات فاضلابی می شود بسیاری از فعالیت های شما در این بخش دچار اختلال شده و به راحتی انجام نخواهد شد با توجه به این موضوع نیاز به یک خدمات پیشرفته و مناسب برای رفع این اختلالات خواهید داشت در حال حاضر با توجه به افزایش نیازمندی افراد جامعه نسبت به این خدمات شرکت های لوله بازکنی زیادی در تمامی نقاط شهر احداث شده‌اند که با استفاده از تجهیزات مخصوص کلیه مشکلات فاضلابی ایجاد شده در هر مکان را به راحتی از بین خواهند برد.

انواع روش های لوله بازکنی

در شرایطی شاید شما بتوانید اختلالات فاضلابی ایجاد شده در منزل خود را با استفاده از چند ماده ساده از بین ببرید.
یکی از مناسب ترین مواد که با استفاده از آن گرفتگی های ایجاد شده در لوله شما از بین خواهد رفت اسیدهای لوله بازکن می باشد شاید تا به حال نام این ماده را شنیده باشید و یا تبلیغاتی در زمینه این محصولات مشاهده کرده باشید.
اسید های لوله باز کن محلول های اسیدی بسیار قوی هستند که خاصیت خورندگی بالایی دارند زمانی که شما آن را در لوله گرفته شده  میریزید کلیه مواد رسوب شده در قسمت های مختلف لوله از بین خواهد رفت با توجه به این موضوع گرفتگی لوله شما رفع خواهد شد.
این اسیدهای لوله بازکن معمولا از قیمت بالایی برخوردار نیستند و به راحتی در تمامی فروشگاه ها یافت می شوند شما می توانید آن ها را در قدرت ها و کیفیت های مختلف تهیه کرده و استفاده کنید.
اما نکته مهم در هنگام به‌ کارگیری اسیدهای لوله بازکن این است که به صورت مکرر از این مواد استفاده کنید زیرا خاصیت اسیدی بالای آن سبب خوردگی لوله های شما خواهد شد.
همچنین توجه داشته باشید که در هنگام استفاده نکات ایمنی از قبیل زدن ماسک و دستکش را فراموش نکنید همچنین بعد از استفاده درب و پنجره های محل مورد نظر را باز بگذارید در حال حاضر ابزارآلات دیگری نیز برای رفع اختلالات فاضلابی در منزل وجود دارد اما چنانچه این اختلالات بسیار پیشرفته و پیچیده باشد نیاز به خدمات تخصصی و حرفه ای خواهید داشت.

انواع روش های لوله بازکنی
همانطور که می دانید اغلب دستگاه‌ ها و ابزاری که توسط شرکت‌های لوله بازکنی استفاده می‌شود از قیمت بالایی برخوردار هستند با توجه به این موضوع امکان خرید آن ها وجود ندارد به همین دلیل بهترین پیشنهاد ممکن استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی خواهد بود اما توجه داشته باشید یک شرکت مناسب و معتبر را برای این فرآیند انتخاب کنید.

روش های لوله بازکنی قوی

چنانچه گرفتگی های ایجاد شده در ساختار لوله شما بسیار شدید و سخت باشد به طوری که با استفاده از اسید ها و محلول های لوله بازکن از بین نرفته باشد می‌توانید از فنرهای دستی استفاده کنید این فنرها به راحتی در تمامی فروشگاه‌های تعمیراتی یافت شوند و اغلب از قیمت بالایی برخوردار نیستند.
پس از خریداری آن می‌توانید فنر را به داخل چاه و لوله مورد نظر را وارد کرده و با استفاده از نیروی دست گرفتگی های ایجاد شده را از بین ببرید توجه داشته باشید که در این میان نیروی زیادی به دیواره های لوله وارد نکنید زیرا سبب شکستگی آن ها خواهید شد.
برای نتیجه گیری بهتر در این زمینه می توانید از جامدات لوله بازکن هم استفاده کنید در این روش کافی است از شب قبل جامدات لوله بازکن را درون چاه و لوله مورد نظر بریزید سپس برای چندین ساعت آب را باز نکنید پس از آن بخشی از گرفتگی ها ساختار پودری و قابل انحلال پیدا خواهند کرد در چنین شرایطی زمانی که شما فنر لوله بازکن را وارد لوله می کنید گرفتگی ها به راحتی به خارج از آن هدایت خواهند شد.
جامدات لوله بازکن دارای رایحه خوشایندی نیز می باشند با توجه به این موضوع شما می توانید برای از بین بردن بوی بد فاضلاب نیز از آن ها استفاده کنید.

روش های لوله بازکنی قوی
استفاده از تلمبه های دستی نیز برای شما کاربردی خواهد بود اما توجه داشته باشید که در صورت غیر قابل حل بودن گرفتگی ها تلاش زیادی نکنید زیرا این فرآیند باعث می‌شود تا اختلالات ایجاد شده گسترش یابند با توجه به این موضوع خسارت های بیشتری برایتان رقم خواهد خورد.

قوی ترین محلول لوله بازکن خانگی

همانطور که در قسمت های قبلی گفتیم استفاده مکرر از اسیدها و محلول های لوله باز کن که خاصیت خورندگی بالایی دارند باعث شکسته شدن و خوردگی لوله های شما خواهد شد به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می‌دهند تا از محلول های لوله‌بازکنی خانگی استفاده کنند این محلول ها به راحتی و با استفاده از چند ماده ساده قابل تهیه خواهند بود.
بسیاری از خانم های خانه دار می‌دانند که جوش شیرین به عنوان یک پاک کننده کاربردهای زیادی برای نظافت منزل دارد.
در حال حاضر اغلب مواد شوینده و پاک کننده دارای درصد بالایی از آلاینده های شیمیایی هستند با توجه به این موضوع تماس داشتن آن ها با پوست دست آسیب های زیادی برای افراد ایجاد خواهد کرد با توجه به این موضوع امروزه بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند تا برای نظافت منزل خود از ترکیبات جوش شیرین استفاده کنند.
این ماده علاوه بر خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد در از بین بردن گرفتگی های ایجاد شده در لوله ها نیز مناسب خواهد بود برای این کار کافیست تا جوش شیرین را با مواد دیگری همانند سرکه ،آبلیمو و آب جوش ترکیب کرده و در این فرآیند استفاده کنید.

قوی ترین محلول لوله بازکن خانگی
محلول های لوله بازکن ساخته شده از جوش شیرین هیچ ضرری نخواهد داشت و امکان استفاده از آن ها در هر ساختاری وجود دارد یعنی شما می توانید با کم و زیاد کردن برخی از مواد به کار گرفته شده در ساختار این محلول خانگی خاصیت اسیدی و خورندگی آن را کم و زیاد کنید از طرف دیگر استفاده های مکرر از این محصول هیچ آسیبی به ساختار لوله آپارتمان شما وارد نخواهد کرد.

مراحل ساخت لوله بازکن خانگی

برای ساخت محلول لوله بازکن خانگی کافی است تا یک پیمانه جوش شیرین را درون لوله مورد نظر بریزید سپس اجازه دهید تا به مدت یک ساعت جوش شیرین به تمامی قسمت های لوله برسد بعد از گذشت این زمان مقداری سرکه سفید و قرمز را درون لوله بریزید برای جلوگیری از خارج شدن گاز های ایجاد شده می‌توانید از یک درپوش در مجرای ورودی لوله استفاده کنید برای حفظ امنیت بیشتر می توانید در طول این فرآیند از ماسک و دستکش نیز استفاده کنید.
اجازه دهید تا ترکیب سرکه و جوش شیرین برای یک الی دو ساعت در لوله مورد نظر باقی بماند در چنین شرایطی برای نتیجه گیری بهتر می توانید مقداری آب لیمو نیز در لوله بریزید بعد از گذشت این زمان قبل از باز کردن آب حدود ۱ الی ۲ لیتر آب جوش را در لوله بریزید پس از آن تمامی بخش های لوله را مورد بررسی قرار داده و از رفع گرفتگی ها مطمئن شوید که به طور حتم با استفاده از این فرآیند تمامی مواد رسوب شده در لابه لای لوله شما از بین خواهد رفت.
برای نتیجه گیری بهتر می توانید مراحل نام برده شده را به صورت مجدد تکرار کنید توجه داشته باشید که استفاده از این ترکیب تنها برای رفع گرفتگی در لوله ها کاربرد دارد و شما نمی توانید از آن ها برای یک چاه عمیق و یا چاه کلی آپارتمان خود استفاده کنید.

مراحل ساخت لوله بازکن خانگی

بایدها و نبایدها

در شرایطی برخی از اختلالات فاضلابی ایجاد شده در منازل مربوط به ساخت و ساز نادرست می باشد زمانی که گچ و یا سیمان در لابه لای لوله های آپارتمان شما گیر کرده باشد فرآیند تخلیه فاضلاب به درستی انجام نخواهد شد.
با توجه به این موضوع ابتدا باید از صحت آن اطمینان حاصل کنید در چنین شرایطی بهتر است فرایند دفع این اختلالات را به افراد متخصص شرکت لوله بازکنی سعادت اباد در در این زمینه واگذار نمایید زیرا هرگونه اقدام خودسرانه و غیر اصولی آسیب های ایجاد شده را گسترش خواهد داد.
زمانی اختلالات فاضلابی در یکی از طبقه های آپارتمان ایجاد شده باشد بهتر است در جهت رفع آن به سرعت اقدام کرد زیرا این مشکلات امکان وارد شدن به سایر طبقات را نیز دارند.
در صورت بروز اختلالات اضطرابی و شدید می توانید از خدمات شبانه روزی و فوری شرکت های لوله بازکنی استفاده کنید اما توجه داشته باشید که قبل از به کارگیری این خدمات از قانونی بودن فعالیت شرکت اطمینان حاصل کنید.برای پیدا کردن این شرکت های معتبر کافی ست تا به سایت اتحادیه صنف مراجعه کرده و اطلاع درج شده را مطالعه فرمایید.

ثبت سفارش انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.