رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب

راههای رفع بوی بد فاضلاب در خانه

شاید برایتان پیش آمده باشد که به صورت ناگهانی در منزل خود بوی بد فاضلاب را استشمام کنید این بو ممکن است از چاه فاضلاب هر یک از بخش‌های آپارتمان شما ایجاد شده باشد استشمام این بو احساس ناخوشایندی در شما ایجاد می کند و می تواند بیماری های زیادی را نیز به وجود بیاورد.
همانطوز که می‌دانید بخارها و بوهای منتشر شده از فاضلاب دارای درصد بالایی از آلودگی ها می باشند زمانی که این آلودگی‌ها به صورت مکرر در محل زندگی شما ظاهر شوند و شما در این هوا تنفس کنید بخشی از این آلودگی ها وارد بدن شما شده و بسیاری از بیماری‌ های عفونی و حتی بیماری‌ های سخت مانند سرطان را در شما ایجاد می کند.
برای از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه راه های مختلف وجود دارد اول این که شما می‌توانید از جامدات لوله بازکن استفاده کنید درواقع کاربرد اصلی این جامداد از بین بردن گرفتگی های موجود در فاضلاب می باشد اما اکثر آن ها در رایحه های مختلف در بازار وجود دارد برای استفاده از آن می توانید یک عدد از آن را شکسته و در چاه توالت حمام و سینک ظرفشویی خود بریزید بهتر است این کار در ساعت های شبانه انجام دهید تا پس از آن آب آن محل باز نشود بعد از گذشت چند ساعت خواهید که بوی بد فاضلاب در این مکان را به صورت کامل از بین رفته است اکثر جامدات لوله باز کن از قیمت بالایی برخوردار نیستند و شما می توانید آن را در مقدار مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست

دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟

زمانی که شما به صورت مکرر بوی ناخوشایند فاضلاب را در منزل خود استشمام می کنید باید بدانید که بخشی از منزل شما درگیر اختلالات فاضلابی شده است.
زمانی که بخشی از لوله های فاضلابی آپارتمان شما دچار گرفتگی می‌ شود فاضلاب نمی‌تواند به مخزن اصلی نگهداری در آپارتمان شما منتقل شود در چنین شرایطی بخارهای انتشار شده است با قدرت بیشتری به منزل شما نفوذ پیدا می کنند در واقع وجود بوی بد فاضلاب در یک محل نشانه تجمع فاضلاب بیش از حد در بخش‌هایی از آن می‌باشد.
زمانی که چاه کلی آپارتمان شما به طور کامل با فاضلاب پر شده است بوی بد فاضلاب در منزل شما ایجاد می شود در چنین شرایطی شما باید نسبت به تخلیه چاه خود اقدام کنید ممکن است این بو نشانه بروز مشکلات جدی تر در ساختار لوله کشی فاضلاب آپارتمان شما باشد.
زمانی که بخشی از لوله‌های آپارتمان شما دچار شکستگی و یا نشتی می شود فاضلاب به خارج از آن محدوده نفوذ پیدا می کند در چنین شرایطی شما در تمامی طبقات آپارتمان و یا ویلای خود بوی ناخوشایند فاضلاب را استشمام می کنید در این شرایط امکان بالا آمدن آب و فاضلاب از چاه حمام توالت و یا سینک ظرفشویی نیز وجود دارد.

2دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست

دلایل نشت بوی بد فاضلاب در قسمت های مختلف خانه

به طور معمول در یک خانه شما سه چاه فاضلاب را مورد استفاده قرار می دهید یکی از مهم ترین آن ها چاه توالت می باشد زمانی که شما بوی بد فاضلاب را از چاه توالت خود استشمام می کنید باید بدانید که چاه این بخش دچار گرفتگی شده است در چنین شرایطی امکان سخت شدن و گیر کردن فاضلاب در لوله ها وجود دارد از طرف دیگر زمانی که از انواع دستمال کاغذی در این بخش استفاده می کنید و آن را در چاه توالت رها کرده باشید امکان این که این دستمال ها سبب ایجاد گرفتگی در چاه توالت شما شده باشد نیز وجود دارد.
با توجه به این موضوع برای رفع بوی بد فاضلاب در این محل باید از خدمات شرکت لوله بازکنی سعادت اباد استفاده کنید همانطور که می دانید توالت منبع اصلی فاضلاب در یک منزل می باشد پس در صورت انجام هرگونه اقدام خودسرانه و نادرست ساختار توالت شما دچار اختلال شده و امکان بروز مشکلات جدی تر نیز وجود دارد زمانی که شما بوی بد فاضلاب را در چاه حمام خود را استشمام می کنید باید بدانید که چاه توسط مواد شوینده و یا مواد دچار گرفتگی شده است در شرایطی شاید شما بتوانید گرفتگی‌های چاه حمام خود را رفع کنید اما برای از بین بردن گرفتگی های شدید تر نیاز به خدمات پیشرفته شرکت های لوله بازکنی خواهید داشت.
توجه داشته باشید چنانچه گرفتگی های سطحی در چاه آشپزخانه و یا سینک آن ایجاد شده باشد می توانید با استفاده از چند ابزار ساده همانند فنر های دستی این گرفتگی ها را رفع کنید اما از آنجا که اهمیت نظافت در آشپزخانه همواره مورد توجه می باشد بهتر است برای رفع اختلالات به صورت کامل و بدون هیچ آسیبی با تلفن های پشتیبانی شرکت های لوله بازکنی تماس گرفته و از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
توجه داشته باشید که گاهی این بوی بد فاضلاب مربوط به چاه کلی آپارتمان می باشد که در چنین شرایطی این بو تمام طبقات آپارتمان شما را در بر گرفته است.

دلایل نشت بوی بد فاضلاب در قسمت های مختلف خانه

دلایل نشت اپارتمان آشپزخانه حمام و غیره

یکی از مهم ترین دلیل نشتی و بالا زدن فاضلاب در آشپزخانه نفوذ مواد غذایی به درون چاه این بخش می باشد زمانی که شما به صورت مکرر ظرف های خود را در این محل شستشو می‌دهید بخش باقی مانده از مواد غذایی به درون سینک آشپزخانه نفوذ کرده و با گذشت زمان در آن باقی مانده و رسوب می کنند در چنین شرایطی آب به کندی از این مجرا عبور خواهد کرد و مشکلات فاضلابی برای شما ایجاد می‌شود گاهی شما می توانید با استفاده از محلول های لوله بازکن گرفتگی های موجود در آشپزخانه خود را رفع کنید.
توجه داشته باشید که فاضلاب دارای آلودگی های زیادی می باشد پس از نفوذ آلودگی ها به سطح آشپزخانه خود جلوگیری کنید شما می توانید برای از بین بردن اختلالات فاضلابی در این بخش از انواع توری ها استفاده کنید این توری ها با قرار گرفتن در مجرای خروجی سینک آشپزخانه شما از نفوذ مواد غذایی به درون لوله جلوگیری می کند.
زمانی که تمامی طبقات آپارتمان شما درگیر مشکلات فاضلابی می باشد باید بدانید که چاه اصلی آپارتمان دچار اختلال شده است و امکان نشتی لوله ها و یا بالا فضولات چاه فاضلاب وجود دارد در این میان کمک گرفتن از خدمات تخصصی یک شرکت لوله بازکنی پاسخگوی نیاز شما در این زمینه خواهد بود.

رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه

برای از بین بردن بوی بد فاضلاب در آشپزخانه خود ابتدا باید گرفتگی های ایجاد شده را برطرف کنید اگر قصد استفاده از مواد شیمیایی را ندارید می توانید با استفاده از جوش شیرین و سرکه این گرفتگی ها را از بین ببرید برای این کار کافی است مقداری جوش شیرین درون لوله سینک آشپزخانه خود بریزید و اجازه دهید به مدت یک الی نیم ساعت آب آن محل باز نشود پس از نفوذ جوش شیرین به تمامی قسمت های لوله مقداری سرکه در چاه سینک آشپزخانه خود بریزید برای جلوگیری از ورود گازها به درون آشپزخانه در محل خروجی سینک ظرفشویی از یک پوشش استفاده نمایید این محلول به طور حتم بخش عظیمی از گرفتگی های ایجاد شده در این محل را از بین خواهد برد در چنین شرایطی اگر بوی بد فاضلاب هنوز هم از بین نرفته باشد می توانید از مقداری پودر و یا عصاره وانیل استفاده کنید.

رفع بوی بد سینک ظرفشویی

برای از بین بردن بوی شدید فاضلاب در سینک ظرفشویی می توانید از محلول های لوله بازکن استفاده کنید برخی از این محلول ها رایحه خوشایندی دارند که استفاده از آن به طور حتم سبب از بین رفتن بوی بد فاضلاب در این محل می شود.
توجه داشته باشید از آنجایی که این محلول ها خاصیت اسیدی تقریباً بالایی دارند بهتر است به صورت مکرر از آن استفاده نکنید زیرا ساختار سینک ظرفشویی و لوله های آشپزخانه شما دچار اختلال خواهد شد اگر بوی ایجاد شده در سینک ظرفشویی شما مربوط به اختلالات فاضلابی نباشد می توانید از انواع بوگیر ها نیز کمک بگیرید این بوگیر ها از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند و به راحتی در تمامی سوپر مارکت‌ها یافت خواهد شد.

رفع بوی بد سینک ظرفشویی

علت بوی بد دستشویی در زمستان

گاهی در فصل زمستان بوی فاضلاب بیشتر منتشر می شود در چنین شرایطی امکان پخش شدن این بود در چاه توالت شما بیشتر خواهد بود در حال حاضر افراد زیادی با این مشکل جدی روبرو هستند توصیه ما به این افراد این است که به صورت مکرر دستشویی خود را شستشو دهند همچنین می توانید از اسپری های خوشبو کننده در این محل استفاده کنند.

علت بوی بد دستشویی در زمستان
در صورت پاسخگو نبودن این روش ها استفاده از دستگاه تهویه هوا گزینه مناسبی می باشد در چنین حالتی بهتر است دستگاه تهویه در تمامی ساعات روز روشن باشد.

ثبت سفارش انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.