نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

یک نکته بسیار مهم نصب توالت فرنگی میباشد که امروزه در همه جا وجود دارد و باید در آن دقت شود بهتر است در محل لوله خروجی یا تخلیه توالت فرنگی نصب شود و فاصله مناسبی تا شیر ورودی آب را دارا باشد باید فضای کافی را برای نصب وسایل جانبی همچون دستمال توالت هم باقی بگذارید توالت فرنگی یایگذاری استحکام دیوار پشتی برای جانمایی مخزن و اشتراک چهره‌ای وسیله بسیار مهم است اگر که از سیستم گرمایش از کف در ساختمان استفاده می‌کنید نباید طول فرنگی را بر روی مدارهای آبگرم و یا کابل‌های حرارتی این سیستم جای‌گذاری کنید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای انتخاب محل قرارگیری توالت فرنگی در سرویس بهداشتی های تنگ و باریک دست به نصب توالت فرنگی نزنید اگر که توالت شما کوچک است بهتر است آن را در حمام نصب کنید.

وسایل مورد نیاز نصب توالت فرنگی

قطعا شما هم در جریان هستید که برای نصب توالت فرنگی باید تجهیزاتی را در اختیار داسته باشید.

دستکش و لباس کار برای ایمنی در کار

شلنگ رابط توالت فرنگی

انواع پیچ گوشتی دو سو و چهار سو برای نصب و پیچ کاری

آچار فرانسه

انبردست

حلقه مومی توالت فرنگی

درزگیر

وسایل مورد نیاز نصب توالت فرنگی

مراحل نصب توالت فرنگی و راهنمای نصب توالت فرنگی

توجه داشته باشید که مواد فاضلابی که از لوله‌ها رها می‌شود باید دفع شود و برای دفن شدن باید شیب استانداردی داشته باشد .
نکته مهم دیگر این است که توالت فرنگی که به لوله فاضلاب متصل باشد نیازی به سیفون ندارد
چرا که توالت فرنگی خود سیفون دارد  و به همین علت به توالت فرنگی، خود سیفون دار هم گفته میشود 
و اگر شما بخواهید سیفون بر آن نصب کنید محاسبات آن را دچار مشکل می‌کنید .
برای نصب توالت فرنگی به میزان آن فاز لوله فاضلاب توالت فرنگی از دیوار ۳۰ سانتی‌متر سایز یا اندازه قطر لوله فاضلاب توالت فرنگی ۱۱۰ میلی‌متر و شیب استاندارد لوله فاضلاب توالت فرنگی برای لوله با قطر ۱۰ سانت باید باشد همچنین شیوه استاندارد لوله فاضلاب توالت فرنگی باید ۱۲ و ۱۵ تا یک‌ونیم درصد باشد.وقتی لوله‌کشی آب فاضلاب و هواکش
توالت فرنگی را آماده کردید مهلت به نصب آن می‌رسد و باید لوازم مورد نیاز برای نصب را تهیه نمایید.
لوازم مورد نیاز :مخزن توالت فرنگی درب توالت فرنگی واشر پیچ و مهره‌ها فلوت و متعلقات شلنگ رابط اهرم تخلیه سیفون درپوش پمپ و لوازم نصب توالت فرنگی توالت فرنگی رابطه لاستیک یا بوگیر شیر پیسوار نوار تفلون چسب آکواریوم ۱ تویوتا متر فلزی پیچ‌گوشتی ۲ سو و چهارسو آچار فرانسه شلنگ رابط توالت فرنگی دستکش تراز بنایی ۵۰ سانتی‌متری.

ابعاد توالت فرنگی

برای نصب بوگیر توالت فرنگی باید مراحل زیر را طی کنید.

اولین مرحله قرارگیری بوگیر در داخل زانویی توالت فرنگی

بوگیر توالت فرنگی اندازه لوله فاضلاب از کف مکان نصب شود که حدود 1 تا 1/5 سانتی‌متر باید لوله فاضلاب توالت فرنگی از کف محل نصب بالاتر برود.
دور لوله فاضلاب باید با سوهان یا سمباده نرم کمی ساییده شود تا براده‌های لوله باعث خرابی بوگیر توالت نشود تمامی بوگیر ها دارای چسب می‌باشد که سطح این چسب و کاغذ پوشانده شود اما توجه داشته باشید این میزان چسب برای نصب بوگیر و محکم شدن آن کافی نمی باشد.
اگر کف زمین توالت فرنگی صاف و هموار نباشد، حتماً کف آن را با سیمان ترمیم کنید.
برای نصب بوگیر توالت فرنگی ژله‌ای باید لبه پلاستیکی آن را به‌درستی در لوله ببندید و برای انجام این کار باید اطراف لوله را با چسب آکواریوم آنتی باکتریال به‌خوبی آغشته نمایید و بعد بوگیر را بر روی آن قرار دهید
سپس با دست کمی فشار را برای تابوی کاملاً در جای خود چفت شود و اطراف را با چسب به‌صورت شیب‌دار و تمیز بپوشانید و حتما توجه داشته باشید چسب ارتفاع بوگیر را بالاتر نبرید.
برای نصب بوگیر با لوله باید مطمئن شوید که بوگیر را متناسب با خروجی فاضلاب توالت خریداری کرده‌ اید و باید برای لوله نورد سرد فاضلاب مناسب باشد اگر  حلقه لاستیکی توالت فرنگی بر روی لوله فاضلاب قرار نگرفته باشد مشکلاتی چون نشتی آب از زیر توالت فرنگی انتشار بوی بد فاضلاب و به وجود آمدن حشرات بد چون سوسک و مارمولک را به‌همراه خواهد داشت اطراف لوله بوگیر و درون لوله فاضلاب توالت فرنگی را هم با چسب لوله حتما  بپوشانید و لوله بوگیر را درون لوله فاضلاب فشار دهید و لبه‌های قوطی را دقیقاً بر روی لبه ی  فاضلات برگرداند.

رفع مشکل سیفون توالت فرنگی

تعمیر فلاش تانک یکی از راه های صرفه جویی در مصرف آب میباشد پس موردی ضروریست . سیفون توالت یا همان فلاش تانک، در صورتی که عملکرد درستی را دارا نباشد و به درستی آب را تخلیه نکند نه تنها کار اصلی خودش را انجام نمی دهد بلکه باعث بروز باعث افزایش مصرف آب می شود.
یکی از دلایل عمده کار نکردن سیفون توالت فرنگی، آب بندی ناقص آن است. در صورت عدم آب بندی اصولی و استاندارد، شاهد تخلیه مدام آب مخزن خواهیم بود.
اگر شدت جریان آب ورودی فلوتر که عامل شایع خرابی و نشت آب از آن به حساب می آید درست نسب نشود و همچنین گیر کردن آلاینده ها ی قطع کن شناور فلوتر به علت جرم گرفتگی، یکی دیگر از اشکالاتی است .
شما میتوانید با شرکت های تعمیراتی این موارد تماس گرفته و درخواست نیرو نمایید.

سیفون توالت فرنگی

ثبت سفارش انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.